Ημέρα: 1 Ιουνίου 2023

Αρχική / 2023 / Ιούνιος / 01 (Πέμπτη)

Πρόγραμμα Επιστημονικής Ελληνογαλλικής Συνεργασίας Hubert Curien

Το Πρόγραμμα Επιστημονικής Ελληνογαλλικής Συνεργασίας Hubert Curien στοχεύει στην περαιτέρω ανάπτυξη της επιστημονικής συνεργασίας μεταξύ Ελλάδας και Γαλλίας, Τα σχετικά  έντυπα διατίθενται στην ιστοσελίδα του Ι.Κ.Υ.: https://www.iky.gr/el/upotrofies-gr/2014-12-12-12-09-42/programma-hubert-curien Επίσης για πληροφρορίες σχετικά με την την υποβολή αιτήσεων παρατίθενται τα παρακάτω έγγραφα:  Ανακοίνωση Προγράμματος. Έγγραφο Δημοσιότητας Προγράμματος. Πρόσκληση υποβολής αιτήσεων.

Παράταση Ηλεκτρονικής Αξιολόγησης Εαρινού 2022-23

Η διαδικασία της ηλεκτρονικής συμπλήρωσης των ερωτηματολογίων από τους φοιτητές παρατείνεται από την Παρασκευή 2 Ιουνίου 2023 έως και την Κυριακή 11 Ιουνίου 2023. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να ανατρέξετε στην ανακοίνωση.

Προκήρυξη υποτροφιών εξωτερικού από τα έσοδα του Θεοδωρίδειου Κληροδοτήματος Εκπαιδευτικών

Πληροφορίες σχετικά με την υποτροφιών εξωτερικού από τα έσοδα του Θεοδωρίδειου Κληροδοτήματος Εκπαιδευτικών μπορείτε να αναζητήσετε στα παρακάτω έγγραφα: Ανακοίνωση Υποτροφιών Θεοδωρίδεου Κληροδοτήματος Εκπαιδευτικών. Σχετική Προκήρυξη.