ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

Ενημερώνουμε τους προπτυχιακούς φοιτητές, ότι προγραμματίζεται ορκωμοσία πτυχιούχων,, από 27/7/2023 έως 4/8/2023. Σε νεότερη ανακοίνωση θα γίνει ενημέρωση σχετικά με την ακριβή ημερομηνία Ορκωμοσίας προπτυχιακών φοιτητών μας.

Σε πρώτη φάση παρακαλώ όσοι προπτυχιακοί φοιτητές πρόκειται να ολοκληρώσουν επιτυχώς τα μαθήματά τους  και επιθυμούν να μετέχουν στην ορκωμοσία παρακαλώ να μας ειδοποιήσουν τηλεφωνικά ή ηλεκτρονικά (τηλ. 2610 962998 – 962886 – 962997 και στο

email: secr-ha@upatras.gr) μέχρι την Παρασκευή  16/6/2023.

Το ηλεκτρονικό μήνυμα να σταλεί από το  ακαδημαϊκό τους  e-mail (up….) με τα εξής στοιχεία :

Όνομα, Επώνυμο, Α.Μ., Τμήμα, Έτος φοίτησης, και Μαθήματα που οφείλουν.

Στη συνέχεια κατόπιν νεοτέρας ανακοίνωσης στο site του Τμήματος  θα πρέπει να συμπληρώσουν την επισυναπτόμενη αίτηση και να την καταθέσουν μαζί με την ακαδ. ταυτότητα αυτοπροσώπως ή με εξουσιοδότηση ή ταχυδρομικά.

Εκ της Γραμματείας