Ημέρα: 30 Απριλίου 2024

Αρχική / 2024 / Απρίλιος / 30 (Τρίτη)

Τίτλος Θέματος: Έγκριση Οριστικών αποτελεσμάτων για το Γνωστικό Αντικείμενο 1: Προϊστορική Αρχαιολογία σχετικά με την ανάθεση έργου στο πλαίσιο της Πράξης «Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας σε Νέους Επιστήμονες Κατόχους Διδακτορικού, στο Πανεπιστήμιο Πατρών» (Ακαδημαϊκό Έτος 2023-2024) – Αριθμ. 191/04.01.2024 Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος_ Οριστικά Αποτελέσματα (ΦΚ 82838, Ε.Υ.: Δ. Μαντζαβίνος).   Κείμενο: Σε συνέχεια απόφασης της...

Προκήρυξη Διενέργειας Εκλογών για την Ανάδειξη Εκπροσπώπου Ε.ΔΙ.Π στη Συνέλευση του Τμήματος Ιστορίας – Αρχαιολογίας

Προκήρυξη: ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ ΕΚΛΟΓΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥ (ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ ΤΟΥ) ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟΥ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ(Ε.ΔΙ.Π.) ΣΤΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ. Σχετικό Αρχείο:  ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΛΟΓΩΝ ΓΙΑ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ EΔΙΠ ΣΤΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ του Τμήματος Ιστορίας-Αρχαιολογίας