Ημέρα: 3 Οκτωβρίου 2023

Αρχική / 2023 / Οκτώβριος / 03 (Τρίτη)

Mάθημα «Θεωρίες Μάθησης και Εκπαίδευσης» – Ανακοίνωση Αναπλήρωσης

To μάθημα «Θεωρίες Μάθησης και Εκπαίδευσης» το οποίο δε θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 9/10/2023 λόγω των εκλογών θα αναπληρωθεί την Τρίτη 10/10/2023 6:00-9:00 το απόγευμα στην αίθουσα Β11. Η διδάσκουσα, Ζωή Καρανικόλα

Διδασκαλία Ρωσικής Γλώσσας στο Πανεπιστήμιο Πατρών

Αγαπητά μέλη της πανεπιστημιακής κοινότητας, Σας ενημερώνουμε ότι με την έναρξη του νέου  ακαδημαϊκού έτους  2023-2024 θα συνεχιστεί η διδασκαλία της Ρωσικής Γλώσσας στο Διδασκαλείο Ξένων Γλωσσών του Πανεπιστημίου Πατρών. Τα μαθήματα προσφέρονται ως σεμιναριακά, δηλαδή δεν συμπεριλαμβάνονται στο πρόγραμμα σπουδών και επομένως οι φοιτητές δεν υποχρεούνται να δηλώσουν το μάθημα. Ωστόσο, το μάθημα αξιολογείται από...

Ανακοίνωση για το μάθημα Α’ έτους Εισαγωγή στη Βυζαντινή Φιλολογία

Προσοχή: αλλαγή ώρας και ανακοίνωση αίθουσας για την πρώτη εβδομάδα μαθημάτων: Η πρώτη συνάντηση του μαθήματος Εισαγωγή στη Βυζαντινή Φιλολογία (HIA_PH101) θα γίνει την Πέμπτη 5-10-23, ώρες 3-6, στην αίθουσα Β4.