Ημέρα: 2 Οκτωβρίου 2023

Αρχική / 2023 / Οκτώβριος / 02 (Δευτέρα)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΥΛΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ- ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΚΕΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ

Η προγραμματισμένη διάλεξη του μαθήματος  HIA_ 511 Υλικός Πολιτισμός-Ανθρωπολογικές την Τετάρτη  4/10/2023 θα πραγματοποιηθεί 14:00-17:00 στην αίθουσα Β11. Η διδάσκουσα, Κλειώ Γκουγκουλή

Τελετή Αναγόρευσης, Roderick M. Beaton σε Επίτιμο Διδάκτορα των Τμημάτων Φιλολογίας και Ιστορίας-Αρχαιολογίας

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Ο Πρύτανης του Πανεπιστημίου Πατρών Καθηγητής Χρήστος Ι. Μπούρας σας προσκαλεί στην Τελετή Αναγόρευσης του Roderick M. Beaton Ομότιμου Καθηγητή Νεοελληνικής και Βυζαντινής Ιστορίας, Γλώσσας και Φιλολογίας (Έδρα «Κοραής») στο King’s College London και Πρoέδρου του ΔΣ της Βρετανικής Σχολής Αθηνών σε Επίτιμο Διδάκτορα των Τμημάτων Φιλολογίας και Ιστορίας-Αρχαιολογίας του Πανεπιστημίου Πατρών που θα...