Ημέρα: 9 Μαρτίου 2023

Αρχική / 2023 / Μάρτιος / 09 (Πέμπτη)

Ανακοίνωση για το μάθημα «Ευρωπαϊκή Ιστορία: Από τον Διαφωτισμό στη Βιομηχανική Επανάσταση»

Την Παρασκευή 10 Μαρτίου δεν θα πραγµατοποιηθεί η διάλεξη του µαθήµατος «Ευρωπαϊκή Ιστορία: Από τον Διαφωτισµό στην Επιστηµονική Επανάσταση» (ΣΤ’ & Η’ εξάµηνα). Η αναπλήρωσή του θα γνωστοποιηθεί σε επόµενη ανακοίνωση. Η διδάσκουσα Δάφνη Λάππα

Σύμβουλοι Σπουδών για το ακαδ. έτος 2022-2023

Για το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023 έχουν οριστεί οι ακόλουθοι σύμβουλοι σπουδών: Νότα Πάντζου (Επίκουρη Καθηγήτρια) και Χρήστος Ζαφειρόπουλος (Αναπληρωτής Καθηγητής). Οι Σύμβουλοι Σπουδών συμβουλεύουν και υποστηρίζουν τους/τις πρωτοετείς φοιτητές/φοιτήτριες με σκοπό να διευκολυνθεί η μετάβασή τους από τη δευτεροβάθμια στην τριτοβάθμια εκπαίδευση, ενημερώνουν, πληροφορούν και συμβουλεύουν τους/τις φοιτητές/φοιτήτριες σε θέματα των σπουδών τους, καθώς και...