Ημέρα: 29 Μαρτίου 2023

Αρχική / 2023 / Μάρτιος / 29 (Τετάρτη)

[Ανακοινοποίηση στο ορθό] Προσωρινά αποτελέσματα Πρακτικής Άσκησης τμήματος Ιστορίας-Αρχαιολογίας ακαδ. έτους 2022-2023

Η επιτροπή Πρακτικής Άσκησης του τμήματος Ιστορίας- Αρχαιολογίας του Πανεπιστημίου Πατρών, ολοκλήρωσε τον έλεγχο των πιστοποιητικών των τριάντα (30) υποψηφίων φοιτητών/τριών που έκαναν αίτηση για συμμετοχή στο Πρόγραμμα Πρακτικής Άσκησης του Τμήματος. Τα προσωρινά αποτελέσματα επιλογής θέσεων πρακτικής άσκησης είναι διαθέσιμα στο συνημμένο πρακτικό [αρχείο docx] που έχει αναρτηθεί και στον ιστότοπο του Γραφείου Πρακτικής...

Ανακοίνωση για το μάθημα «Αρχαία Ελληνική Φιλολογία – Θεματογραφία»

Η συνάντηση της Πέμπτης 30 Μαρτίου 2023, δεν θα πραγματοποιηθεί λόγω ασθένειας του διδάσκοντος. Η αναπλήρωσή της θα γνωστοποιηθεί σε επόµενη ανακοίνωση. Τα μαθήματα της Παρασκευής θα διεξαχθούν κανονικά. Ο διδάσκων Χρήστος Ζαφειρόπουλος